7-річний брат знайшов свою сестру, про яку навіть батько не знав.

ИНТЕРЕСНАЯ ЖИЗНЬ

Карині 7 років. Вона живе із мамою. Але останнім часом її мама хво ріє. За нею та за мамою наглядає бабуся. Якось, повертаючись після школи, дівчинка випадково почула розмову бабусі та мами. Бабуся сказала, що їм не вистачає rрошей на ліkи і що вони ледве зводять кінці з кінцями. Після цих слів Карина почала думати, як можна заробити rроші.

Підійшовши до метро, вона побачила, як бабуся стоїть біля входу і їй на картонку кидають rроші. Неподалік бабусі Карина теж стала і почала чекати, поки їй теж дадуть rроші. Трохи на долю від входу вона побачила хлопчика зі своєї школи. Другого дня цей хлопчик прийшов і віддав Карині 100 рублів. Карина увечері повернулася додому. Побачила, що бабуся лається з якоюсь тіткою. Вона вимагає від неї, щоби мати переписала на неї квартиру. А бабуся сказала, щоб вона взяла Каріну на виховання до себе. Вранці у школі Каріна підійшла до цього хлопчика та розповіла все. Після школи він запропонував їй поїхати до них додому пообідати та пограти.

Карина погодилася. Увечері тато хлопчика повернувся додому. Він розповів все про маму Карини та про їхню ситу ацію. Карина злякано дивилася на нього, але він сказав, щоб вона не бо ялася його, адже зараз вони поїдуть до неї додому. Приїхавши до будинку, де мешкає Карина з її мамою, чоловік здивувався. Коли зайшов у квартиру, він жах нувся від побаченого.

Жінка, яка лежала в ліжку, яка так схудла і виглядала не дуже добре, це те саме перше кохання батька цього хлопчика. Вони поговорили і жінка розповіла, що Карина його дочка. Вони відвезли жінку до ліkарні, бо її стан погіршувався з кожним днем. Чоловік зробив тест ДНК та результат тесту був позитивним. Він не знав, як про це сказати своїй дружині, тому просто попросив, щоб дівчинка деякий час пожила в них. Але його дружина знала, що то її дочка. Про це їй розповіла тітка Каріни, коли вона вийшла заміж за батька дівчинки.